Vox LC107618E mašina za pranje sudova – cena | Fino
Katalog proizvoda
Bela tehnikaMašine za pranje sudovaVox LC107618E

Vox LC107618EMašina za pranje sudova

Artikal proizvoda: 40930
Vox LC107618E
Vox LC107618E - slika 2
Vox LC107618E je idealna za manje kuhinje i domaćinstva sa potrebom pranja do 10 kompleta posuđa, pružajući efikasno i tiho pranje uz ekonomičnu potrošnju energije i vode.

Karakteristike

Model: LC107618E
Broj programa: 7
Energetska klasa: E
Potrošnja vode: 9 l
Potrošnja energije: 0.76 kWh
Nivo buke: 49 dB(A)
Ugradni / samostojeći: Samostojeći
Dimenzije (V׊×D): 85 x 45 x 61 cm
Broj korpi: 2
Težina: 40 kg
Boja: Bela
Imate pitanje o proizvodu?
Pošaljite upit
Na stanju
31 990 RSD

Opis modela LC107618E Vox

Vox LC107618E je samostalna mašina za pranje sudova u elegantnoj beloj boji, idealna za domaćinstva sa potrebom pranja do 10 kompleta posuđa. Sa svojom kompaktnom širinom od 44,8 cm, savršeno se uklapa u manje kuhinje i stanove gde je prostor ograničen.

Opremljena je sa dve korpe koje imaju plastične ručke za lakše rukovanje, a donja korpa poseduje sklopive nosače za tanjire, što omogućava fleksibilnost u rasporedu sudova različitih veličina. Gornja mlaznica dodatno poboljšava efikasnost pranja, dok sistem sušenja preostalom toplotom garantuje da će sudovi biti suvi i spremni za upotrebu.

Ključne prednosti:

  • Kapacitet od 10 kompleta sudova
  • 7 programa pranja za različite potrebe
  • Nizak nivo buke od 49 dB (klasa C)
  • Energetski efikasna sa klasom E
  • Skriveni grejni element za sigurnost i dugotrajnost
  • Jednostavna instalacija i korišćenje
  • Garancija od 5 godina

Ova mašina za pranje sudova je dizajnirana da pruži pouzdanost i efikasnost u svakodnevnoj upotrebi. Potrošnja energije od 0.755 kWh i potrošnja vode od 9 litara po ciklusu čine je ekonomičnim izborom za svakog korisnika. Napon rada je standardnih 220-240V sa frekvencijom od 50Hz, što omogućava jednostavnu integraciju u većinu domaćinstava.

Uz nisku buku tokom rada, Vox LC107618E omogućava tiho pranje sudova, što je posebno važno u manjim prostorima. Sistem sušenja preostalom toplotom dodatno štedi energiju i produžava vek trajanja uređaja. Sklopivi nosači u donjoj korpi omogućavaju prilagođavanje prostora za veće sudove ili lonce.

Održavanje mašine je jednostavno zahvaljujući plastičnim ručkama na korpama i lako dostupnim komponentama. Ovo je idealan izbor za one koji traže pouzdan, kompaktan i efikasan uređaj za svakodnevno pranje sudova.

O brendu Vox

Vox je brend koji je prepoznatljiv na tržištu Srbije, naročito u segmentu audio opreme i muzičkih instrumenata. U internet prodavnicama, uključujući i fino.rs, Vox je najčešće zastupljen kroz proizvode kao što su gitare, pojačala i prateća oprema za muzičare.

Brend je poznat po dugoj tradiciji u proizvodnji muzičkih instrumenata i opreme, sa fokusom na kvalitet i funkcionalnost. Vox proizvodi se koriste kako u amaterskim, tako i u profesionalnim muzičkim krugovima, što ga čini prepoznatljivim imenom u oblasti muzičke tehnologije.

U ponudi internet prodavnica u Srbiji, Vox se pojavljuje uglavnom u kategorijama vezanim za muzičku opremu, a dostupni proizvodi mogu uključivati različite modele gitara, pojačala i dodatne opreme za muzičare.

Moguća pitanja i odgovori

  • Za kakav prostor je namenjena Vox LC107618E mašina za pranje sudova?

    Ova mašina je pogodna za manje kuhinje ili stanove gde je prostor ograničen, zahvaljujući svojoj širini od 44,8 cm.

  • Koje uslove treba obezbediti za pravilnu montažu mašine?

    Potrebno je obezbediti stabilnu podlogu i pristup standardnom naponu 220-240V i vodovodnoj instalaciji, kao i prostor za otvaranje vrata i servis.

  • Kako održavati mašinu za pranje sudova za dug vek trajanja?

    Redovno čišćenje filtera, korišćenje preporučenih deterdženata i povremena kontrola creva i priključaka pomoći će u održavanju efikasnosti i dugotrajnosti uređaja.

Slični proizvodi

Izabrano Poredenje
Mašina za pranje sudova Vox LCS107618E Vox LCS107618E
Broj programa: 7
Energetska klasa: E
29 990 RSD
Korpa
Izabrano Poredenje
Mašina za pranje sudova Vox LCS13A1EYQ3E Vox LCS13A1EYQ3E
Energetska klasa: E
Potrošnja vode: 9 l
39 990 RSD
Korpa
Izabrano Poredenje
Mašina za pranje sudova Vox LC4745IXE Vox LC4745IXE
Broj programa: 7
Energetska klasa: E
34 990 RSD
Korpa
Izabrano Poredenje
Mašina za pranje sudova Vox LC147617E Vox LC147617E
Broj programa: 7
Energetska klasa: E
33 990 RSD
Korpa
Izabrano Poredenje
Mašina za pranje sudova Gorenje GS520E15S Gorenje GS520E15S
Energetska klasa: E
Potrošnja vode: 9 l
36 990 RSD
Korpa
Izabrano Poredenje
Mašina za pranje sudova Gorenje GS520E15W Gorenje GS520E15W
Energetska klasa: E
Potrošnja vode: 9 l
35 990 RSD
Korpa
×
Katalog
×
Povratne informacije

Tema:

Slanjem podataka potvrđujete da ste upoznati sa Politikom privatnosti.